Mağaza poşeti için firmamız kendi bünyesinde özel makinaları ile üretim ve imalat yapmaktadır. Türkiye’de tüm bölgelere mağaza poşeti modelleri gönderimi yapmaktayız. Maliyeti minimuma indirdiğimiz özel üretim çözümlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. El geçmeli poşetler, yumuşak saplı poşet çeşitleri, takviyeli poşet çeşitlerimizle istediğiniz tüm ebatlarda üretim yapabilmekteyiz. Firma uzmanlarımız sizler için mağazanıza en uygun klişe çalışmasını yapmakta ve onay vermenizle birlikte üretime geçilmektedir. Ayakkabı mağazacılığı, giyim mağazacılığı başta olmak üzere tüm sektörlerde çözümümüz bulunmaktadır.

Baskılı Mağaza Poşetleri

Mağaza poşeti alımları genelde baskısız tercih edilmemektedir. Firmamıza ulaşan taleplerin %100’e yakını baskılı alımlardır. Firmamız baskı kalitesine bu nedenle oldukça fazla önem vermekte olup sorunsuz ve sıfır hatalı imalat sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz mağaza poşetlerimiz de baskılar uzun ömürlü, kolay solmayan ve oldukça canlı renklere sahiptir. Mağaza poşetlerinde ön ve arka yüze ister aynı baskıyı dilersenizde iki farklı baskı tasarımını isteyebilirsiniz. Poşetler üzerinden ayrıca dijital baskı seçeneğimizde bulunmaktadır.

En Sık Kullanılan Mağaza Poşeti Modelleri

Mağaza poşeti modelleri arasından en sık kullanılanlar el geçmeli poşetler, yumuşak saplı ve takviyeli poşet modelleri olarak öne çıkmaktadır. Tüm bu poşetlerde ufak boy, orta ve büyük boy çalışması yapılmaktadır. Tüm boylarda standart ölçülerde imalat yapabildiğimiz gibi sizin ihtiyacınıza özel üretim de yapabilmekteyiz. Şirketimiz uzun yıllardır mağaza poşeti ürünlerinde imalat yapmakta ve bugüne kadar belki binlerce mağazaya poşet teslimatı yapmış firmadır. Sorunsuz ve eksiksiz bir hizmet için mutlaka poşet alımlarınızda firmamıza ulaşınız.